DomovDomov  CalendarCalendar  FAQFAQ  HľadaťHľadať  Zoznam užívateľovZoznam užívateľov  Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  
Prihlásenie
Užívateľ:
Heslo:
Prihlásiť automaticky pri ďalšej návšteve: 
:: Zabudli ste svoje heslo?
Posledná téma
» SAIGA
St júl 11, 2012 1:08 am pre Admin

» Hinoyōna Shizuma
St máj 30, 2012 11:06 am pre Admin

» Gōken
St máj 30, 2012 11:04 am pre Gōken

» Knee
St máj 30, 2012 10:31 am pre Admin

» Yōgan Bunshin Bakuha
St máj 30, 2012 1:21 am pre Admin

» Yōgan Bunshin no Jutsu
St máj 30, 2012 1:13 am pre Admin

» Yuki Issui
So apríl 21, 2012 8:25 am pre Admin

» Kōri Bunshin no Jutsu
So apríl 21, 2012 8:18 am pre Admin

» Kōri Shuriken
Št apríl 19, 2012 3:50 am pre Admin

Top posters
Admin
 
Matt Silver
 
NPC (pirate)
 
Hakuba
 
Keitaro
 
Azuma
 
Hyūga Takumi
 
Kazuto
 
Seiji
 
Nobunaga
 

Share | 
 

 Otokageho kancelária

Goto down 
AutorSpráva
Admin
Zlý Admin
Admin

Počet príspevkov : 130
Join date : 01.11.2011

OdoslaťPredmet: Otokageho kancelária    So marec 03, 2012 10:03 am

Otokageho kancelária, je honosná hala obrovských rozmerov. Nachádza sa v podzemí, v suteréne hlavnej budovy celej Otogakure no Sato.
Rozmery tejto haly sú naozaj úchvatné, sú dokonca tak obrovské, že nemajú problém so stabilitou ani v prípade, že Otokage použije svoju najmocnejšiu techniku.
Po stranách tejto budovy sa nachádzajú podporné trámy, vysoké kamenné stĺpy, ktoré držia strop vysoko nad hlavami ninjov, ktorí sem prídu.
Sám Otokage sídli na konci tejto haly, na tróne, z ktorého má pozoruhodný výhľad na celú halu.
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
NPC (naruto)
NPC
NPC (naruto)

Počet príspevkov : 7
Join date : 12.11.2011

Info
Klan: HESLO
Vek postavy: JE
Chakra indicator: shinobi

OdoslaťPredmet: Re: Otokageho kancelária    So marec 03, 2012 12:47 pm

Menší počet ninjov, približne päť ich prišlo do obrovskej haly, v ktorej očakávali, že sa bude nachádzať ich vodca... Otokage. Muž, ktorému sa nemôže nikto iný v tejto dedine rovnať... teda takmer nikto. Možno by sa našli jeden alebo dvaja ninjovia, ktorí by s ním dokázali držať krok, ktohovie.

Kokuto nesúc na svojom ramene mŕtve telo Hyuugu Takumiho sa len letmo usmieval popod svoju masku. Kráčajúc halou smerom k trónu, na konci miestnosti, bol prenasledovaní jeho oddanými pobočníkmi. Štyria ninjovia s ním držali krok a taktiež smerovali k trónu. Chceli byť pritom, keď sa bude Otokagemu hlásiť úspešná misia...

Kokuto položil mŕtve telo pred trón a pokľakol si. Členovia jeho jednotky taktiež pokľakli.
"Pán môj... Otokage-sama, prišiel som vám oznámiť, že misia bola úspešná a telo Hyuugu sme priniesli až priamo sem."
Veliteľ jednotky očami pozrel na mŕtve telo.
"Straty boli minimálne."

Členovia jednotky sa nedočkavo obzerali po okolí. Nie je to často, keď môžu vkročiť až priamo sem. Toto bola hala... sieň, v ktorej sídlil sám ich vodca, muž, ktorého by ani všetci piati dohromady spoločne s Kokutom neporazili. A to i napriek tomu, že je už pomerne starý a nemá jedno oko.

Ani jeden člen tejto zásahovej jednotky, ktorá bola určená k zaisteniu tela mladého Hyuugu, nevedel na čo presne chce Satoshi, Otokage-sama toto telo. Viac menej však bolo jasné, že ide o doujutsu. Všetci členovia jednotky predpokladali, že ak Satoshimu chýba jedno oko, nahradí si ho Byakuganom.
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
Kodama
Jōnin
Kodama

Počet príspevkov : 6
Join date : 04.02.2012

Info
Klan: -
Vek postavy: 41
Chakra indicator: 3/5

OdoslaťPredmet: Re: Otokageho kancelária    Ne marec 04, 2012 3:14 am

Po vstúpení do obrovskej haly, v ktorej som nebol už minimálne týždeň, som si ihneď mohol všimnúť, že sú tu viacerí ľudia, ako by som vôbec očakával. Napravil som si okuliare na tvári a vykročil smerom k miestu, kde som očakával, že bude Otokage, môj vodca.

Kráčal som pomaly, napokon, nemal som sa kam ponáhľať. Naviac, správa, ktorú som chcel Otokagemu povedať nebola jedna z najlepších, čiže o dôvod viac, prečo sa neponáhľať. Keď som sa, pomalším tempom, napokon dostal k trónu, všimol som si, že na zemi pred ním leží telo.
Pri pohľade na tie biele oči som si okamžite uvedomil, že je to Hyuuga, čo znamenalo, že mám k dispozícii ďalší materiál na spracovanie.

Pousmial som a otočil sa na mužov, ktorí zjavne telo priniesli.
"Ale ale, tak sa zdá, že sa niekto činil."
Stále s úsmevom na tvári som si prezrel telo Hyuugu. Byakugan bol neporušený, aj keď o tele sa to povedať nedalo.
"To telo ste nemuseli tak veľmi zohaviť... povedal by som, že máte šťastie, že oči sú v poriadku."
Predniesol som tak, aby to mohol počuť aj môj pán. Možno ak mu poviem tú zlú správu nebude na mňa tak veľmi nahnevaný, keď časť svojho hnevu použije na týchto tu... Mysliac ninjov, ktorí priniesli telo Hyuugu.

Od tela som ustúpil a dal priestor Kokutovi, aby mohol povedať to čo chcel. Moja správa má čas.
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
Satoshi
Otokage
Satoshi

Počet príspevkov : 4
Join date : 26.02.2012

Info
Klan: -
Vek postavy: 54
Chakra indicator: 4/5

OdoslaťPredmet: Re: Otokageho kancelária    Ne marec 04, 2012 4:51 am

Už dlhšiu dobu som sedel na kresle, pričom v rukách som zdržal rozvinutý zvitok. Ten sa tiahol od mojich rúk až po zem, no napriek tomu bolo vidno, že ešte stále nie je rozvinutý celý. Bol to veľmi dlhý zvitok, ktorý som spísal ja sám.
Nachádzalo sa v nom veľké množstvo informácií, ktoré aj keď som už všetky mal v hlave, rád som ich čítal. Čítal som si ich v nádeji, že ma niečo napadne, niečo čo som doteraz prehliadal. Napriek tomu, že som si zvitok čítal takmer denne, nič nové ma nenapadlo.

Do miestnosti razom vošlo niekoľko ninjov. Boli to maskovaní ľudia, no a ja som vďaka tomu presne vedel o čo ide. Keď predo mňa položil bezduché telo Hyuugu s byakuganom, spokojne som sa na nich pousmial.
"Výborne moji verní, som rád, že ste odviedli dobrú prácu."
Nad stratami som sa ani nepozastavoval. Väčšina ninjov v tejto dedine sú len nahraditeľné šváby, ktoré aj tak pošlem na smrť, hneď potom, ako sa stanem bohom... majiteľom svojho výtvoru... najdokonalejšieho tela.

Keď do miestnosti vošiel Kodama, spozornel som a odložil svoj zvitok. Ak príde Kodama niečo sa deje, a to niečo je tajné, mal by som poslať týchto švábov z haly preč.
Kodama najskôr okomentoval telo, ale to som si nevšímal. Kým boli v poriadku oči, tak bolo v poriadku všetko. Vstal som a prižmúreným okom sa pozrel na muža s okuliarmi.
"Kodama-san, deje sa niečo, že sem prichádzaš takto neohlásene?"
Zadal som otázku, no ešte než mi stihol genetický inžinier vôbec odpovedať, pozrel som sa na ninjov, ktorí priniesli telo Hyuugu.
"Odmena vás neminie moji verní. Teraz vás však žiadam o to, aby ste opustili halu. Samozrejme, telo nechajte tu."
Bez toho, aby som počkal kým odišli som ich hneď aj odzdravil.
"Dovidenia..."

Ihneď po pozdrave už moje oko hľadelo na Kodamu, čakajúc odpoveď na otázku, ktorú som k nemu pred momentom smeroval.
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
NPC (naruto)
NPC
NPC (naruto)

Počet príspevkov : 7
Join date : 12.11.2011

Info
Klan: HESLO
Vek postavy: JE
Chakra indicator: shinobi

OdoslaťPredmet: Re: Otokageho kancelária    Ut apríl 10, 2012 1:43 am

Tí istí ninjovia, jednotka, ktorá priniesla telo mŕtveho Hyuugu z Konohy, sa poobzerali po miestnosti a potom počuli rozkaz svojho vodcu Otokageho. Mysleli si totiž, že odmenu dostanú hneď a nebudú na ňu musieť vyčkávať, no zrejme sa plietli.

Kokuto, ninja, ktorý mal na starosti velenie tejto jednotky, prikývol a otočil sa na svojich mužov.
"Počuli ste, všetci máme teraz odísť."
Mykol rukou smerom k východu, čím vydal rozkaz, aby sa všetci jeho muži presunuli k dverám a opustili miestnosť. To aj všetci ninjovia pracujúci pod ním, urobili a vydali sa von z miestnosti a následnej aj budovy.

Kokuto vedel, že Satoshi svoje slová plní a tak nekládol žiadne zbytočné otázky, kedy, ako a kde dostanú svoju odmenu. Všetko prebehne ako vždy, potichu a diskrétne.
Keď už Kokuto za sebou zatvoril vchodové dvere, vďaka čomu sa mu Kodama aj Otokage stratili zo zorného poľa, vydal rozkaz svojim mužom, aby šli domov a riadne si oddýchli.
Mali za sebou bojovú misiu, ktorá aj keď nebola ťažká, vyžiadala si od ninjov nejakú tú energiu.

Muži jeho rozkaz počúvli a tak sa celá jednotka rozpŕchla pred budovou Otokageho. Keď už na mieste stál len Kokuto, pod maskou sa zaškeril dúfajúc, že by mohol dostať byakugan. Myslel si totiž, že Otokage bude chcieť len jeden, a on ako veliteľ jednotky, ktorá mu telo priniesla, by mohol byť štedro odmenený.
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
Keitaro
Jōnin
Keitaro

Počet príspevkov : 11
Join date : 09.04.2012

Info
Klan: Kaguya
Vek postavy: 25
Chakra indicator: 4/5

OdoslaťPredmet: Re: Otokageho kancelária    Ut apríl 10, 2012 9:26 am

Po vstupe do haly som sa pomalým krokom vydal ku tronu za samotným Otokagem, ktorý ma chcel údajne vidieť. Zahalený v dlhom čiernom plášti a s kapucou na hlave som sa snažil vzbudiť čo najmenej pozornosti. Jednak som nemal rád keď po mne ľudia len tak pozerali, ale ešte menej rád som bol ak by ma otravovali nezmyslami keď ma čakajú nejaké povinnosti. Už z väčšej vzdialenosti som videl, že má Otokage celkom rušno. Bol tam aj Kodama, ktorého som nemal veľmi rád a preto som sa radšej tváril, že som ho nevidel. Moju pozornosť upútala ešte jedna vec, mŕtve telo, ktoré bolo priamo pred Otokagem a mŕtve telo pred Otokagem znamenalo len dve veci. Buď to bol zradca alebo niekto špecialny. Ja som sa však nad tým už viac nezamýšlal. Zastavil som pred Otokagem, dal si dole kapucňu a poklonil sa mu. Zvedavo som očakával čo ma čaká tentokrát a či sa dozviem viac podrobností o dianí okolo.
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
Satoshi
Otokage
Satoshi

Počet príspevkov : 4
Join date : 26.02.2012

Info
Klan: -
Vek postavy: 54
Chakra indicator: 4/5

OdoslaťPredmet: Re: Otokageho kancelária    Ut apríl 10, 2012 9:54 am

Keď ninjovia opustili miestnosť, halu, otočil som sa na Kodamu s tým, že sa ho spýtam prečo prišiel a zároveň mu dám telo Hyuugu, aby spravil to, kvôli čomu ho v dedine mám a prečo ho platím.

Môj zámer však prerušil Keitaro. Ninja, ktorý má jedinečné kekkei genkai, ktoré ho činí mojim najsilnejším bojovníkom, ktorého v dedine mám. Presne tak... v celej Oto niet mocnejšieho bojovníka ako Keitaro, len Kodama by s ním možno dokázal držať krok, istú dobu. No a samozrejme tiež ja, nie som vodcom dediny pre nič za nič.

Avšak, to je len druhá najlepšia vec na Keitarovi. Tá prvá je, že je vďaka jeho minulosti veľmi dobre ovládateľný.
Keď ninja prišiel bližšie, pousmial som sa, aj keď moja tvár na milý úsmev stavaná nie je, takže to vyzeralo všelijako, no ninjovia pri mne... Keitaro aj Kodama už mohli byť zvyknutí a vedieť, že voči nim nechovám žiadne nepriateľské emócie a tak môj "úsmev" brať ako úsmev.

"Vitaj Keitaro."
Pozdravil som jounina, ktorý práve prišiel.
"Prišiel si práve v čas, mám totiž pre teba jednu prácičku. Jedná sa o sledovačku."
Vytiahol som fotku ninju, ktorý mal na hlave čelenku Oto a hodil ju smerom ku Keitarovi.
fotka:
 
"Isto to decko poznáš, Keitaro... je to chuunin od nás, z Oto. Už dlhšie ho nechávam voľne pozorovať, pretože mám istý nepríjemný pocit, že ten chlapec niečo skrýva. No a dnes chcem, aby si ho sledoval ty. Nechcem totiž, aby ho sledoval stále rovnaký ninja, mohlo by mu to prísť..."
Prižmúril som jedno svoje oko, to zdravé a prehĺbil tón hlasu.
"... podozrivé."
Môj hlas sa vrátil do normálu a pokračoval som v rozprávaní.
"Tvoja úloha je teda, sledovať ho a v prípade núdze ho zatknúť alebo zabiť."
Dodal som pohŕdavo a naznačil tak Keitarovi, že na živote Seijiho mi nezáleží.
"Momentálne nemá žiadnu misiu a mal by sa teda nachádzať niekde v dedine, možno aj u neho doma, tam teda môžeš začať."
Tým som dokončil všetko, čo som chcel a stíchol som, pre prípad, že by mal Keitaro nejaké otázky.
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
Keitaro
Jōnin
Keitaro

Počet príspevkov : 11
Join date : 09.04.2012

Info
Klan: Kaguya
Vek postavy: 25
Chakra indicator: 4/5

OdoslaťPredmet: Re: Otokageho kancelária    Ut apríl 10, 2012 10:20 am

V tichosti som počúval čo mi Otokage hovorí, sem tam som prebehol zrakom na Kodamu a mŕtveho ninju, na ktorom som si okamžite všimol jeho očí. Pozeral som po ňom až do chvíle než mi hodil fotku istého ninju. Chytil som ju a poriadne si ju prezrel. Ihneď ma šokoval vzhľad tej osoby, vypadal zvláštne a neprirodzene. "Trochu zvláštny týpek." Poznamenal som a fotku si odložil pod plášť. Síce som očakával niečo závažnejšie, no bol som rád, že sa bude diať aspoň niečo. Divné, je z našej dediny a napriek tomu som ho tu ešte nezahliadol. Ružový vzhľad, oblieka sa ako dievča? Kto vie čo asi tak skrýva... Pomyslel som si a upriamil svoj zrak znovu na Otokageho.

"Otokage-sama, je tu nejak rušno, plánuje sa niečo veľkého?" Opýtal som sa aj keď som veľa otázok nikdy nemal, no tentoraz mi to nedalo a opýtať som sa musel.
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
Satoshi
Otokage
Satoshi

Počet príspevkov : 4
Join date : 26.02.2012

Info
Klan: -
Vek postavy: 54
Chakra indicator: 4/5

OdoslaťPredmet: Re: Otokageho kancelária    Ut apríl 10, 2012 10:40 am

"Áno, Seiji je zvláštna povaha. Nie je síce najsilnejší, no je odhodlaný pre moc urobiť všetko, tak si na neho dávaj pozor."
Zaškeril som sa s vedomím, že ak by Seiji chcel bojovať proti Keitarovi, veľa by ten chudák chuunin nedokázal.

Tak nejako som očakával, že Keitaro bude mať otázky ohľadom toho decka na zemi. Pozrel som na to telo a potom na Keitara.
"Niečo veľké? Ale nie, ešte nie."
Odpovedal som, na čo som ihneď pokračoval v rozprávaní.
"Zatiaľ sa jedná len o zber zaujímavých schopností, kekkei genkai, ak by som mal byť konkrétny."
Dopovedal som k veci a zameral sa na Hyuugi na zemi,
"To telo na zemi patrí Hyuugovi z Konohy, má zaujímavé doujutsu ten chlapec. No a myslím, že Oto sa také oči hodia. Preto je teraz tu."
Keď som dokončil svoje, čakal som, či má ešte Keitaro nejaké otázky alebo už nie.
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
Keitaro
Jōnin
Keitaro

Počet príspevkov : 11
Join date : 09.04.2012

Info
Klan: Kaguya
Vek postavy: 25
Chakra indicator: 4/5

OdoslaťPredmet: Re: Otokageho kancelária    Ut apríl 10, 2012 11:05 am

"Takže Hyuuga? Vedel som, že tiejeho oči budú špecialne" Hyuugu som síce zatiaľ žiadneho nestretol, no dosť som už o nich počul a vedel som, že by to bol silný protivník. "Dúfam, že bolo o všetko dobre postarané, ak by sa niečo takéto prevalilo mohlo by to mať zaujímavé následky." Dopovedal som a bol pripravený vyraziť na svoju misiu, pretože som tu už strávil dosť času. "To je všetko Satoshi-sama, myslím že je čas ísť. Nemusíte sa ničoho obávať, všetko splním ako najlepšie budem vedieť." Odpovedal som hneď po výzve na ďalšie otázky.

Uklonil som sa a dal si znovu na hlavu kapucu. S čiastnočným uspokojením na moju otázku bol čas vydať sa na moju úlohu. Možno vzhľad toho decka po ktorom idem nebude to jediné čo ma prekvapí. Pomyslel som si a pomaly sa odoberal od Satoshiho. Čím viac som sa vzďaloval, tým som pridával na rýchlosti svojej chôdze až som napokon dorazil k obrosvkým dverám a odišiel preč. (Presun)
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
Sponsored content
OdoslaťPredmet: Re: Otokageho kancelária    

Návrat hore Goto down
 
Otokageho kancelária
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Text-rpg :: Otogakure no Sato-
Prejdi na: