DomovDomov  CalendarCalendar  FAQFAQ  HľadaťHľadať  Zoznam užívateľovZoznam užívateľov  Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  
Prihlásenie
Užívateľ:
Heslo:
Prihlásiť automaticky pri ďalšej návšteve: 
:: Zabudli ste svoje heslo?
Posledná téma
» SAIGA
St júl 11, 2012 1:08 am pre Admin

» Hinoyōna Shizuma
St máj 30, 2012 11:06 am pre Admin

» Gōken
St máj 30, 2012 11:04 am pre Gōken

» Knee
St máj 30, 2012 10:31 am pre Admin

» Yōgan Bunshin Bakuha
St máj 30, 2012 1:21 am pre Admin

» Yōgan Bunshin no Jutsu
St máj 30, 2012 1:13 am pre Admin

» Yuki Issui
So apríl 21, 2012 8:25 am pre Admin

» Kōri Bunshin no Jutsu
So apríl 21, 2012 8:18 am pre Admin

» Kōri Shuriken
Št apríl 19, 2012 3:50 am pre Admin

Top posters
Admin
 
Matt Silver
 
NPC (pirate)
 
Hakuba
 
Keitaro
 
Azuma
 
Hyūga Takumi
 
Kazuto
 
Seiji
 
Nobunaga
 

Share | 
 

 Nobunaga

Goto down 
AutorSpráva
Nobunaga
Amegakure Leader's personal guard (S)
Nobunaga

Počet príspevkov : 7
Join date : 02.11.2011

Info
Klan: -
Vek postavy: 39
Chakra indicator: 4.5/5

OdoslaťPredmet: Nobunaga   St november 02, 2011 7:52 pm

Meno
Nobunaga

Priezvisko
-

Prezývka
-

Pohlavie
Muž

Vek
37 rokov

Výška
186 centimetrov

Váha
83 kilogramov

Krvná skupina
0

Farba očí
Hnedá

Farba vlasov
Hnedá až čierna

Klan
-

Kekkei Genkai
-

Záľuby
Nobunaga miluje boj a pohľad na bezmocného súpera. Taktiež sa veľmi rád hlasno smeje.

Zlozvyky
Nobunagov zlozvyk je až prílišná bojachtivosť.

Povaha
Pomerne agresívna a bojachtivá.

Zameranie
Ninjutsu, taijutsu (V boji využíva najmä svoje Kinjutsu)

Dedina
Amegakure no Sato (pôvodom z Iwagakure no Sato)

Hodnosť
Amegakure Leader's personal guard (kedysi bol jouninom)

Minulosť
Nobunaga sa narodil ako obyčajný chlapec do obyčajnej shinobi rodiny v Iwagakure no Sato. Už od mala ho otec nútil k študovaniu ninjutsu a taijutsu, čo sa veľmi odzrkadlilo na jeho dectve.
Nobunaga sa kvôli tréningu nemal čas venovať priateľom a preto ani žiadnych nemal. Už na akadémiu nastúpil tento chlapec so schopnosťami genina, a ďaleko prevyšoval všetky ostatné deti v jeho ročníku. Keďže nemal žiadnych priateľov a bol oproti svojim vrstovníkom omnoho mocnejší (báli sa ho), stal sa z neho veľký samotár.
Ako samotár žil celé obdobie navštevovania ninja akadémie. Hneď ako ráno vstal, šiel do akadémie, kde sa plne venoval štúdiu, pretože vedel, že ak sa bude ulievať, jeho otec sa to dozvie a doma bude peklo. Akonáhle prišiel z akadémie domov už ho vyčkával otec, a najmä tvrdý tréning. Ten pokračoval až do tmavého večera a ukončil ho až čas spánku.
Bolo to tvrdé dectvo, tvrdý tréning. No tento spôsob života mu zabezpečil bezproblémové a najmä bezkonkurenčné ukončenie akadémie vo veku 8 rokov.
Nobunaga sa stal geninom v ôsmich rokoch a ihneď nastúpil aj do týmu. Na otcove sklamanie, Nobunagovým senseiom sa stal jounin, ktorého nepokladal za najschopnejšieho. Nobunagov otec sa bál, že jeho syn, jeho "dielo" tento neschopný jounin zničí a tak pokračoval v tvrdom trénovaní svojho syna. To znamenalo, že Nobunaga zasa napredoval oproti svojim kolegom vo svojom týme. Rok príprav a pôsobenia Nobunagu ako genina prešiel ako krátky dážď a deväť ročný genin nastúpil spolu so svojim týmom na chuuninské skúšky, ktoré sa toho času konali v Kirigakure no Sato.
Nobunaga sa kvôli svojmu týmu na skúškach trápil, síce jeho kolegovia neboli neschopní, no zdržovali ho pri napredovaní. Niet sa čo diviť, kým Nobunaga natrénoval 8 hodín, jeho kolegovia natrénovali 2 hodiny.
Avšak, podarilo sa tomuto týmu postúpiť až do záverečnej časti skúšok, kde už bojoval každý za seba. Dá sa povedať, že Nobunaga valcoval svojich súperov a skúšky vyhral. Stal sa chuuninom a to vo veku 9 rokov, čo bol pomerne skorý vek na chuunina, ale zaslúžil si úctu svojho otca.
Tvrdý tréning však neprestával, Nobunagov otec chcel zo svojho syna spraviť ninju, akého svet ešte nevidel, ale bolo to vážne to, čo Nobunaga chcel? Odpoveď je jednoduchá, nechcel. Napriek tomu, že ho všetci považovali na nádejného budúceho Tsuchikageho, Nobunaga túžil po voľnosti, priateľoch, živote v ktorom by mal aspoň trochu voľného miesta. Lenže nič takéto nebolo možné alebo aspoň nie v prítomnosti svojho otca, v Iwe.
Mladý chuunin dlho uvažoval, čo spraví a sám sa riadne ani nenazdal a ubehlo šesť rokov. Z chuunina sa stal jounin, z chlapca mladík. Nobunaga sa vyrovnal svojmu otcovi ako hodnosťou, tak aj schopnosťami. Otec ho už nemal čo učiť, no stále trval na tvrdom a neprestajnom tréningu, ktorý sa Nobunagovi každým dňom prestával páčiť viac a viac.
A tak sa rozhodol, "Opustím dedinu a už nikdy sa nevrátim..." To si Nobunaga povedal keď sa vydal na misiu mimo Iwu. Úlohou mladého jounina bolo získať isté nové kinjutsu, ktoré objavili ninjovia Iwy. Nobunagovi sa podarilo toho kinjutsu nájsť a získať, ale misiu nedokončil. Nepriniesol ho do dediny, ale namiesto toho ho použil na seba, veľmi zosilnel a do svojej dediny sa už nikdy nevrátil.
Nobunaga bol vyhlásený za nezvestného a o niekoľko mesiacov za mŕtveho. Čo bolo následok toho, že ho už žiadny ninja nevidel a ani o ňom nepočul.
Pár mesiacov na to, ako Nogunaga získal ono mocné kinjutsu, nohy ho priviedli do dediny ukrytej v daždi. Tam ho objavil vodca dediny, ktorý svojou mocou ukázal Nobunagovi, že nie je až taký silný ako si myslel (dovtedy Nonunagu žiaden ninja nebol schopný poraziť, a on sa tak považoval za nepremožiteľného), no leader mu ukázal aj to, že Nobunaga môže mať priateľov, len to musia byť ninjovia, ktorí sa ho neboja, ninjovia dosť silní na to, aby s ním udržali krok.
Leader Ame sa tak stal Nobunagovim prvým ozajstným priateľom, a to bol dôvod, prečo Nobunaga Ame už neopustil a naopak, stal sa jedným z najmocnejších ninjov, akí v dedine momentálne žijú.

Techniky
Dojou no Jutsu (-)
Kyokutan chiyu no Jutsu (-)
Tsuchi nen no Jutsu (-)
Doton: Deido Ookami no Jutsu (B)
Doton: Ooinaru yaiba no Jutsu (B)
Tsuchi bunshin no Jutsu (C)
Doton: Moguragakure no Jutsu (C)
Doton: Kengan no Jutsu (?)
Kawarimi no Jutsu (E)
Henge no Jutsu (E)
Bunshin no Jutsu (E)

Výbava
Shurikeny
Kunaie

Vzhľad
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
Admin
Zlý Admin
Admin

Počet príspevkov : 130
Join date : 01.11.2011

OdoslaťPredmet: Re: Nobunaga   St november 09, 2011 12:50 pm

SCHVÁLENÉ!
Chakra indicator - 4.5/5
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
 
Nobunaga
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Text-rpg :: Charaktery/Postavy-
Prejdi na: