DomovDomov  CalendarCalendar  FAQFAQ  HľadaťHľadať  Zoznam užívateľovZoznam užívateľov  Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  
Prihlásenie
Užívateľ:
Heslo:
Prihlásiť automaticky pri ďalšej návšteve: 
:: Zabudli ste svoje heslo?
Posledná téma
» SAIGA
St júl 11, 2012 1:08 am pre Admin

» Hinoyōna Shizuma
St máj 30, 2012 11:06 am pre Admin

» Gōken
St máj 30, 2012 11:04 am pre Gōken

» Knee
St máj 30, 2012 10:31 am pre Admin

» Yōgan Bunshin Bakuha
St máj 30, 2012 1:21 am pre Admin

» Yōgan Bunshin no Jutsu
St máj 30, 2012 1:13 am pre Admin

» Yuki Issui
So apríl 21, 2012 8:25 am pre Admin

» Kōri Bunshin no Jutsu
So apríl 21, 2012 8:18 am pre Admin

» Kōri Shuriken
Št apríl 19, 2012 3:50 am pre Admin

Top posters
Admin
 
Matt Silver
 
NPC (pirate)
 
Hakuba
 
Keitaro
 
Azuma
 
Hyūga Takumi
 
Kazuto
 
Seiji
 
Nobunaga
 

Share | 
 

 Ponuka postáv & predmetov

Goto down 
AutorSpráva
Admin
Zlý Admin
Admin

Počet príspevkov : 130
Join date : 01.11.2011

OdoslaťPredmet: Ponuka postáv & predmetov   Ne január 01, 2012 12:53 am

Vziať si postavu je dobrovoľné, nie nutné.
Čo znamená, že si pokojne môžte skúsiť vytvoriť vlastný charakter, a nemusí to byť žiaden z nižšie uvedených.
Otokage - Vodca Otogakure no Sato, mocný S-rank shinobi, ktorého cieľom je zozbierať všetky známe kekkei genkai zo shinobi sveta a ich vzorky vložiť do jedného dokonalého tela. Následne sa stať hosťom v danom tele a tým sa zmeniť na ninju božskej úrovne.
- not available -
__________

Ryū-tsukiai members - Spoločenstvo najvyššie postavených ninjov z Ryūsegakure no Sato, všetko veľmi mocní A-rank shinobi, ktorí majú už všetci viac než úctyhodných 80 rokov a vďaka tomu veľmi veľké skúsenosti zo života.

__________

Ryū-tsukiai leader - Najmocnejší zo štvorice členov spoločenstva Ryū-tsukiai, S-rank shinobi, ktorého vek presahuje sto rokov, no tak ako u zvyšku členov svojej dediny vyzerá ako shinobi vo svojom vrcholnom veku. Je to najsilnejší člen Ryūsegakure no Sato, vodca dediny, majster slova...
- not available -
__________

Amegakure Leader's personal guards - Po vodcovi Amegakure no Sato, sú títo dvaja shinobi, jeho osobní strážcovia a zároveň ľudia, ktorí vo verejnosti vystupujú v jeho mene, najmocnejšími ninjami v Amegakure no Sato. Ich moc je enormná, no ani oni dvaja by spoločnými silami nedokázali poraziť svojho vodcu, nie že by niečo také vôbec chceli skúšať. Sú to veľmi lojálny ninjovia, ochotní pre svojho vodcu položiť aj vlastný život.

__________

Mizukage, Hokage, Tsuchikage - Vodcovia jednotlivých veľkých ninja dedín. Každý do jedného veľmi mocný ninja úrovne S, ktorého úlohou je chrániť dedinu (opúšťať ju len ak je to nevyhnuté) a taktiež sa o ňu starať (udeľovať misie, odmeňovať ninjov, vykonávať konzultácie so svojimi ninjami)...

__________

Jōnin, ninja vysokej úrovne (B, A až S), ktorý sa stará o svoj tým, pomáha slabším ninjov v tom, aby sa zlepšili a plní náročné misie.

__________

Otogakure TRIO members - Ako z názvu vyplýva, sú traja ninjovia pochádzajúci z Otogakure no Sato. Všetci traja títo ninjovia disponujú prekliatou pečaťou, aj jej druhým stupňom, a všetci traja sú ninjovia úrovne B, teda Jōnin. V tomto prípade sa jedná o Tokubetsu Jōnin, pričom špeciálni sú v tom, že sa podrobujú len a len Otokagemu a ich úlohou je buď chytať väzňov na úteku, zradcov alebo plniť tajné misie, ktoré im udelí Otokage.

__________

Guards of ROOT Boss - Dvaja ninjovia vysokej úrovne, A-rank, ktorí pracujú priamo pod vodcom ROOT-u. Navonok sympatickí ninjovia, ktorí sú však takmer rovnako mocichtivý a prehnití ako ich šéf. Títo dvaja ninjovia takmer neustále spolupracujú na plnení tých najtajnejších a najhnusnejších misiách ktoré im šéf ROOT-u udá. O týchto misiách nemá tušenie ani len sám Hokage. Môže sa jednať o predaj citlivých informácií, uzatváranie tajných dohôd alebo dokonca vraždenia ninjov z vlastných radov... z vlastnej dediny.

__________

Raikage's Twin Brother - Gōkenov brat, dvojča, o ktorom je možné dozvedieť sa viac tu. Je to obávaný S-rank shinobi, nukenin, ktorého techniky, štýl boja a všetko ostatné vrátane vzhľadu sa veľmi podobá, až nie je identické, Gōkenovi. Táto osoba má za cieľ zničiť všetko, čo zničilo život jemu, počnúc Gōkenom a končiac Kumogakure no Sato.

__________

Kumo special genins - Jedná sa o štyroch špeciálnych geninov, ktorých chakra je už v nízkom veku tak obrovská, že je na porovnateľnej úrovni s tou, akú má kage(konkrétne Raikage typu A). Práve vďaka týmto obrovským chakra rezervám, dostávajú títo geninovia do svojho držania Treasured Tools of the Sage of the Six Paths. Každý genin dostáva jednu zbraň, čo znamená, že dohromady majú títo geninovia presne štyri zbrane, pričom Kohaku no Jōhei nevlastní ani jeden z nich.Vziať si predmet je dobrovoľné, nie nutné.
Hakkō Chakura Tō (Konohagakure no Sato) - Je tantō s rovnou čepeľou a malou okrúhlou tsubou. Pri rozmachu touto zbraňou čepeľ za sebou zanecháva biely pás. Dýka je schopná viesť chakru s ľahkosťou.

__________
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
 
Ponuka postáv & predmetov
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Text-rpg :: Oznámenia-
Prejdi na: