Text-rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
DomovDomov  Latest imagesLatest images  HľadaťHľadať  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  
Prihlásenie
Užívateľ:
Heslo:
Prihlásiť automaticky pri ďalšej návšteve: 
:: Zabudli ste svoje heslo?
Posledná téma
» SAIGA
Hinoyōna Shizuma EmptySt júl 11, 2012 1:08 am pre Admin

» Hinoyōna Shizuma
Hinoyōna Shizuma EmptySt máj 30, 2012 11:06 am pre Admin

» Gōken
Hinoyōna Shizuma EmptySt máj 30, 2012 11:04 am pre Gōken

» Knee
Hinoyōna Shizuma EmptySt máj 30, 2012 10:31 am pre Admin

» Yōgan Bunshin Bakuha
Hinoyōna Shizuma EmptySt máj 30, 2012 1:21 am pre Admin

» Yōgan Bunshin no Jutsu
Hinoyōna Shizuma EmptySt máj 30, 2012 1:13 am pre Admin

» Yuki Issui
Hinoyōna Shizuma EmptySo apríl 21, 2012 8:25 am pre Admin

» Kōri Bunshin no Jutsu
Hinoyōna Shizuma EmptySo apríl 21, 2012 8:18 am pre Admin

» Kōri Shuriken
Hinoyōna Shizuma EmptyŠt apríl 19, 2012 3:50 am pre Admin

Top posters
Admin
Hinoyōna Shizuma I_vote_lcapHinoyōna Shizuma I_voting_barHinoyōna Shizuma I_vote_rcap 
Matt Silver
Hinoyōna Shizuma I_vote_lcapHinoyōna Shizuma I_voting_barHinoyōna Shizuma I_vote_rcap 
NPC (pirate)
Hinoyōna Shizuma I_vote_lcapHinoyōna Shizuma I_voting_barHinoyōna Shizuma I_vote_rcap 
Hakuba
Hinoyōna Shizuma I_vote_lcapHinoyōna Shizuma I_voting_barHinoyōna Shizuma I_vote_rcap 
Keitaro
Hinoyōna Shizuma I_vote_lcapHinoyōna Shizuma I_voting_barHinoyōna Shizuma I_vote_rcap 
Azuma
Hinoyōna Shizuma I_vote_lcapHinoyōna Shizuma I_voting_barHinoyōna Shizuma I_vote_rcap 
Hyūga Takumi
Hinoyōna Shizuma I_vote_lcapHinoyōna Shizuma I_voting_barHinoyōna Shizuma I_vote_rcap 
Kazuto
Hinoyōna Shizuma I_vote_lcapHinoyōna Shizuma I_voting_barHinoyōna Shizuma I_vote_rcap 
Seiji
Hinoyōna Shizuma I_vote_lcapHinoyōna Shizuma I_voting_barHinoyōna Shizuma I_vote_rcap 
Nobunaga
Hinoyōna Shizuma I_vote_lcapHinoyōna Shizuma I_voting_barHinoyōna Shizuma I_vote_rcap 

 

 Hinoyōna Shizuma

Goto down 
2 posters
AutorSpráva
Shizuma
Tokubetsu Jōnin
Shizuma


Počet príspevkov : 3
Join date : 04.03.2012

Info
Klan: Hinoyōna
Vek postavy: 39
Chakra indicator: 4/5

Hinoyōna Shizuma Empty
OdoslaťPredmet: Hinoyōna Shizuma   Hinoyōna Shizuma EmptyNe máj 27, 2012 5:24 am

Hinoyōna Shizuma 18px-Iwagakure_Symbol.svg Shizuma Hinoyōna Shizuma 18px-Iwagakure_Symbol.svg
Osobné údaje
 • Meno: Shizuma
 • Priezvisko: Hinoyōna
 • Dátum Narodenia: 13. November
 • Vek: 39 rokov
 • Pohlavie: Mužské
 • Výška: 1.82 metra
 • Váha: 70 kilogramov
 • Krvná Skupina: AB
 • Kekkei Genkai: Yōton, Byakugan
 • Klan: Hinoyōna
 • Dedina: Iwagakure no Sato
 • Hodnosť: Tokubetsu Jōnin
  (Vrchný Väzenský Dozorca)

Osobnosť
Shizuma vždy bol striktný a spravodlivý muž, ktorý sa riadil a samozrejme aj riadi svojim kódexom. Rozkazy vyššie postavených poslúcha na slovo a bez pripomienok, aj keď je pravdou, že v mysli dané rozhodnutia a príkazy často komentuje, a porovnáva ich s inými možnosťami, ktoré situácia ponúka.
Ako väzenský dozorca sa stretol už s mnohými typmi odsúdených a jeho skúsenosti mu velia, aby neveril nikomu, kto raz bol odsúdený. Väzni rôznych pováh sa ho neraz pokúšali oklamať, pripraviť o život, či iné.
Muž v strednom veku, ktorý vyrástol s vedomím, že jeho kekkei genkai mu umožňuje dostať sa na vysoké pozície v Iwagakure no Sato sa vždy správal podľa pravidiel, vzorne a tak, aby nerobil hanbu svojmu menu a dedine. Teraz, keď má naozaj veľmi vysokú a rešpektu hodnú pozíciu, je na seba právom pyšný a každého, kto by sa pokúsil znevážiť jeho osobu, či filozofiu čaká tvrdý trest.
Vzhľad
Vzhľadom je Shizuma muž priemernej výšky s priemernou váhou. Jeho ťažká práca v kombinácii s vekom, ktorý by sa už dal nazvať vyšším, sa odráža aj na jeho tvári, na ktorej sa začínajú objavovať vrásky. To, čo je na jeho tvári menej obyčajné, je páska cez jeho ľavé oko, ktorá zakrýva jeho "tajnú" zbraň, získanú z tvrdého boja od muža z Konohy. Tou zbraňou je dōjutsu Byakugan, vďaka ktorému získal Shizuma pozíciu, ktorú teraz zastáva.
Uniforma, ktorú Shizuma denne nosí sa veľmi líši od klasického ninja oblečenia, ktoré je vidieť na väčšine ninjov z Iwagakure no Sato. Dva rady strieborných gombíkov na tmavozelenej až čiernej, po lítka dlhej, uniforme svietia ako hviezdy na tmavej nočnej oblohe. Pod touto uniformou sa skrýva biela košeľa, ktorá je zapravená do odolných nohavíc rovnakej farby ako samotná vrchná časť uniformy.
Vzhľadom teda Shizuma pôsobí ako uvedomelý muž s vycibrenými zmyslami a pevnou vôľou, ktorú nemožno len tak zlomiť. Odhodlanosť v jeho ostrom oku nútu jedincov so slabším sebavedomím uhýbať jeho pohľadu, ktorý vidí až do duše.
Schopnosti & Techniky & Výbava
Hlavným zameraním, na ktoré sa tento shinobi sústredí, je ninjutsu. Príčina je jasná a veľmi jednoduchá, je to jeho kekkei genkai. Z dôvodu, že Shizuma dokáže používať Yōton, element lávy, má isté výhody, ktoré sa shinobim bez kekkei genkai nedostávajú. Avšak, to že je ninjutsu Shizumovým hlavným zameraním, neznamená, že mu ostatné základné ninja zamerania nejdú. Práve naopak! Shizuma vždy zastával názor, že poriadny shinobi by mal byť aspoň priemerný v každom ninja odbore a to je motív, pre ktorý sa začal tento Jōnin venovať aj taijutsu a genjutsu. Napriek tomu, že neovláda žiadnu genjutsu techniku, je v tomto zameraní aspoň natoľko schopný, aby dokázal odolať, či zrušiť genjutsu techniky, ktoré boli použité na neho. Čo sa taijutsu týka, Shizuma nie je žiadny ninja s robustnou postavou. Napriek tomu dokáže istú chvíľku bojovať svojim telom a dokonca uštedriť niekoľko tvrdých úderov, či kopov na citlivé miesta.
K jednej z jeho najvýznamnejších schopností patrí monitorovanie svojho okolia vďaka Byakuganu, dōjutsu, ktoré predstavuje trofej z jeho súboju s ninjom z dediny ukrytej v lístí. Je to práve Byakugan, ktorý mu umožnil dostať sa na pozíciu vrchného väzenského strážcu. Odkedy Shizuma disponuje týmto okom, z väzenia v Iwagakure no Sato ešte neunikol žiaden väzeň.

Techniky:
Yōton: Yōkai no Jutsu (?)
Yōgan Bunshin no Jutsu (C)
Yōgan Bunshin Bakuha (A)
Doton: Yomi Numa (A)
Doton: Iwagakure no Jutsu (?)
Doton: Moguragakure no Jutsu (C)
Iwa Bunshin no Jutsu (?)
Katon: Hōsenka no Jutsu (C)
Kuchiyose no Jutsu (C) /potkany/
General skills (-)
Výbava:
Doku
Kunai
Shuriken
Minulosť
Shizumov príbeh sa začína písať pred takmer štyridsiatimi rokmi, teda v čase, keď sa tento shinobi z Iwagakure no Sato narodil. Shizuma, ktorý sa stal prírastkom do klanu, v ktorom už bolo tradíciou, že každý jeden jeho člen bude schopný časom ovládať mocné kekkei genkai Yōton, vyrastal v spokojnej, traumami nepoznačenej, rodine v stredne veľkom dome. Tento, teraz už stredne starý shinobi, nastúpil na akadémiu ninjov vo veku desiatich rokov a študoval na nej do svojich dvanástich, pretože v tom veku ju úspešne ukončil, na čo sa stal právoplatným geninom nesúcim svoju vlastnú ninja čelenku so znakom dediny ukrytej v kameňoch. Úvod do ozajstného sveta ninjov, teda toho, kde už nič nebolo tréningom ako na akadémii, ale všetko bolo reálne.. misie, zlyhanie ba dokonca smrť, prežil Shizuma v spoločnosti svojho senseia Kimiko, krásnej kunoichi, no a samozrejme že aj dvoch svojich tímových kolegov, Shiomi a Yoshia.
V prípade, že by sme mali na moment skočiť do prítomnosti, dozvedeli by sme sa, že z tohto tímu dnes žije už len Shizuma a Yoshio. Keďže úmrtnosť vo svete ninjov je vysoká, niet sa vlastne ani čo diviť.
Sme späť v Shizumovej minulosti, konkrétne v čase, keď sa tento, vtedy ešte mladý shinobi, pokúša spoločne so svojim tímom, získať hodnosť chūnin na práve prebiehajúcich chūninských skúškach. Napriek tomu, že sa nejednalo o jednoduchú úlohu, tím dokázal spoločnými silami prejsť až do záverečného kola, kde už bolo úlohou každého člena, bojovať sám za seba. To logicky neobišlo ani Shizumu a ten bol nútený divákom predviesť svoje umenie, svoje ninjutsu, ktoré už v tom čase zahŕňalo aj kekkei genkai menom Yōton. Po náročných bojoch, v ktorých to však ani jeden člen tohto týmu nedotiahol do finále, boli menovaní noví chūnini. Medzi nimi padlo aj Shizumove meno, čo znamenalo, že tento budúci bachár sa stal shinobim strednej úrovne.
Nastal pre neho čas, kedy si mal vybrať svoju špecializáciu. Možností bolo naozaj veľa, nech už sa jednalo o učiteľa na akadémii, univerzálneho ninja bojovníka, člena Tsuchikageho ochranky, či dokonca člena väzenskej stráže. Ninja strednej úrovne si za svoje budúce povolanie zvolil to, ktoré bolo spomenuté ako posledné a tak sa z neho stal jeden z mnohých dozorcov vo väznici v Iwagakure no Sato.
Ako čas plynul a Shizuma starol, uvedomoval si tento mladík, že post obyčajného strážcu, ktorý pracuje na smeny, tak ako desiatky ďalších, mu nestačí a on chce vyššiu pozíciu. Avšak tento shinobi nemal schopnosti, ktoré by boli dostatočné na to, aby sa stal niečím viac a tak sa rozhodol, že sa na čas nechá preveliť do inej sekcie. Do sekcie ninjov, kedy bude plniť tie úplne normálne misie. V tejto sekcii bol už približne štyri roky, no v duchu vedel, že je to niečo, čo ho nenapĺňa, že je to niečo, čo nechce robiť navždy. Na poslednej misii, ktorú sa rozhodol v tejto sekcii vykonať, sa mu naskytla príležitosť o akej sa mu nezdalo ani len vo snoch. Po náročnom a tvrdom boji, z ktorého vyšiel ako víťaz, dostal možnosť implantácie Byakuganu, kekkei genkai z Konohagakure no Sato. Shizuma neváhal a ihneď sa príležitosti chopil... všetkými desiatimi prstami. Práve od toho momentu ho ľudia začali vídať s páskou na oku. (Čo sa stalo s Hyūgom, ktorý prišiel o jedno svoje drahocenné oko? Jedno je isté, ten shinobi nezomrel. Nie nezomrel, on žije a s vysokou pravdepodobnosťou chce späť to, čo je právom jeho.)
Keď sa Shizuma aj s novým okom vrátil do sekcie, v ktorej vždy túžil pracovať, trvalo to ešte rok, než bol povýšený na hodnosť tokubetsu jōnin a ďalší rok, než sa stal hlavným dozorcom vo väzení, vrchným wardenom. Od toho momentu sa môže väzenie v Iwagakure no Sato pýšiť faktom, že za posledných osem rokov nikto z tohto väzenia úspešne neunikol.
* Nástup na akadémiu - 10. rok života *
* Úspešné ukončenie akadémie - 12. rok života *
* Povýšenie na hodnosť chūnin - 15. rok života *
* Povýšenie na hodnosť tokubetsu jōnin - 30. rok života *
* Povýšenie na post vrchného väzenského dozorcu - 31. rok života *
Návrat hore Goto down
Admin
Zlý Admin
Admin


Počet príspevkov : 130
Join date : 01.11.2011

Hinoyōna Shizuma Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hinoyōna Shizuma   Hinoyōna Shizuma EmptySt máj 30, 2012 11:06 am

SCHVÁLENÉ!
Chakra indicator - 4/5
Návrat hore Goto down
 
Hinoyōna Shizuma
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Text-rpg :: Charaktery/Postavy-
Prejdi na: