Text-rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
DomovDomov  Latest imagesLatest images  HľadaťHľadať  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  
Prihlásenie
Užívateľ:
Heslo:
Prihlásiť automaticky pri ďalšej návšteve: 
:: Zabudli ste svoje heslo?
Posledná téma
» SAIGA
SAIGA EmptySt júl 11, 2012 1:08 am pre Admin

» Hinoyōna Shizuma
SAIGA EmptySt máj 30, 2012 11:06 am pre Admin

» Gōken
SAIGA EmptySt máj 30, 2012 11:04 am pre Gōken

» Knee
SAIGA EmptySt máj 30, 2012 10:31 am pre Admin

» Yōgan Bunshin Bakuha
SAIGA EmptySt máj 30, 2012 1:21 am pre Admin

» Yōgan Bunshin no Jutsu
SAIGA EmptySt máj 30, 2012 1:13 am pre Admin

» Yuki Issui
SAIGA EmptySo apríl 21, 2012 8:25 am pre Admin

» Kōri Bunshin no Jutsu
SAIGA EmptySo apríl 21, 2012 8:18 am pre Admin

» Kōri Shuriken
SAIGA EmptyŠt apríl 19, 2012 3:50 am pre Admin

Top posters
Admin
SAIGA I_vote_lcapSAIGA I_voting_barSAIGA I_vote_rcap 
Matt Silver
SAIGA I_vote_lcapSAIGA I_voting_barSAIGA I_vote_rcap 
NPC (pirate)
SAIGA I_vote_lcapSAIGA I_voting_barSAIGA I_vote_rcap 
Hakuba
SAIGA I_vote_lcapSAIGA I_voting_barSAIGA I_vote_rcap 
Keitaro
SAIGA I_vote_lcapSAIGA I_voting_barSAIGA I_vote_rcap 
Azuma
SAIGA I_vote_lcapSAIGA I_voting_barSAIGA I_vote_rcap 
Hyūga Takumi
SAIGA I_vote_lcapSAIGA I_voting_barSAIGA I_vote_rcap 
Kazuto
SAIGA I_vote_lcapSAIGA I_voting_barSAIGA I_vote_rcap 
Seiji
SAIGA I_vote_lcapSAIGA I_voting_barSAIGA I_vote_rcap 
Nobunaga
SAIGA I_vote_lcapSAIGA I_voting_barSAIGA I_vote_rcap 

 

 SAIGA

Goto down 
AutorSpráva
Admin
Zlý Admin
Admin


Počet príspevkov : 130
Join date : 01.11.2011

SAIGA Empty
OdoslaťPredmet: SAIGA   SAIGA EmptySt júl 11, 2012 1:08 am

Saiga
Osobné údaje
 • Meno: Saiga
 • Priezvisko: Uchiha
 • Dátum Narodenia: 6. December
 • Vek: 28 rokov
 • Pohlavie: Mužské
 • Výška: 1.9 metra
 • Váha: 91.1 kilogramov
 • Krvná Skupina: O
 • Bijū: Kyūbi
 • Klan: Uchiha/Senju
 • Kekkei Genkai: Sharingan
 • Dedina: Nukenin
 • Hodnosť: -

Osobnosť
Saigova osobnosť, jeho povaha, je zdeformovaná jeho minulosťou, zážitkami a tiež faktom, že je jinchūriki. Človek preto od neho nemôže očakávať, že bude úplne normálny, aj keď to vlastne nie je nik. Saigovou hlavnou osobnostnou črtou je jeho smäd po adrenalíne, ktorý je viac než často nebezpečný. Napriek tomu, že nie je jasné, prečo tomu tak je, no po smrti Hokageho, za ktorú môže prevažne Saigov brat, tento muž potrebuje vždy istú dávku adrenalínu, ktorú dostane len prostredníctvom súboja. Súboj však nemusí nutne znamenať smrť, no a pravdou je, že Saiga nerád svojich súperov zabíja, pretože verí v recykláciu. V prípade, že si užije skvelý boj, je rád ak z neho odídu všetci zúčastnení po svojich s tým, že sa takýto boj môže zopakovať. Ale netreba si Saigu mýliť s nejakým samaritánom, on nezabíja len tých lepších, tí slabší sú v jeho očiach mŕtvi už od počiatku súboja... majú smolu. Saiga len dáva veci na poriadok, tým, že tých slabých zabije. Ako však už bolo spomenuté, Saiga potrebuje dávku adrenalínu, čo znamená, že ak ju nedostane, začnú sa dostavovať následky. Nálada tohto muža sa začína meniť, začína byť otravný, potom zasa mrzutý, nedočkavý, agresívny... prosto je vtedy neznesiteľný a všetci by ho najradšej poslali niekam.
Z popisu osobnosti tejto postavy sa zdá, že Saiga nie je žiadna hlavička. Aj keď v boji uvažuje, nie je to šachista a je teda jasné, že z dvojičiek má vedenie na starosti jeho brat - Saiga is just a mere pawn.

Vzhľad
Saiga je muž vo veku dvadsaťosem rokov, no a tak nejako je možné si ho aj predstaviť... rozhodne nevyzerá ako nejaký teenager alebo starec, i keď jeho hlboké oči, pohľad a strnisko mu na veku pridávajú . Je to vysoký muž, približne sto deväťdesiat centimetrov, čo ho v kombinácii s jeho váhou a postavou robí osobou, ktorá svojim vzhľadom zaujme už na prvý pohľad. Má dlhé, hnedé vlasy zopnuté do copu, no nie tak, aby nemal ofinu. Práve táto ofina mu na tvári vytvára akýsi tieň, kvôli ktorému mu nie je jasno vidieť do tváre. Oblečený prevažne v jednoduchom odeve, vesta spoločne s nohavicami bez vreciek, tak je Saigu možné vidieť najčastejšie. Dosť často má tiež nohy, ale aj ruky oviazané bandážou, čo je istý druh prevencie proti nechcenému zraneniu členkov či zápästia. V prípade, že Saiga nie je bosí, má na sebe jedine geta (obuv rovnaká, akú nosieval Jiraiya).
Schopnosti & Techniky & Výbava
O schopnostiach Saigy sa toho veľmi veľa napísať nedá, keďže dohromady ovláda len malé číslo techník, i keď zrejme kvalitných. V prípade zamerania sa na vývoj jeho schopností, je nutné zájsť niekoľko rokov do minulosti, kde je možné Saigu vidieť ešte ako dieťa, prípadne teenagera. Toto obdobie, jeho dectvo, bolo zamerané hlavne na ovládanie chakry, ktorému sa musel, v tom čase ešte malý Saiga, venovať viac ako jeho rovesníci. Dôvodom bol fakt, že u neho bolo ovládanie chakry skomplikované démonom. Okrem ovládania charky sa Saiga ako malý učil používať element ohňa - katon, na ktorý, ako sa časom ukázalo, mal celkom dobrý talent. Približne v tomto duchu sa nieslo Saigovo dectvo, ktoré prežil hlavne v spoločnosti svojho brata, spoločne s ktorým denno denne trénovali.
O čosi neskôr, počas obdobia puberty tohto jedinca, sa jeho tréning začal zameriavať na ovládnutie zložitejších techník a najmä prírodnej chakry. Fakt, že Saiga mal trénovať Sagemode, mu bol určený už v momente obrovského omylu, keď bol do neho zapečatený démon, ktorý mal byť pôvodne zapečatený do jeho dvojčaťa. Po prejdení niekoľkých mesiacov od počiatku tréningu s prírodnou chakrou, sa Saigovi spomenutú chakru podarilo dostať pod kontrolu, následkom čoho získal titul Sennin - pustovník.
Prejdenie tohto štádia znamenalo pre Saigu len toľko, že už by mal byť pripravený na štádium posledné, čo predstavuje získanie kontroly nad démonom a následný súboj s mocným nepriateľom z proroctva. Získať kontrolu nad démonom síce nebolo jednoduché, no v kombinácii so schopnosťami svojho dvojčaťa a tých svojich sa to Saigovi napokon podarilo. Ovládol démona menom Kurama, tiež známeho aj pod menom Kyūbi, čo predstavovalo ohromný boost v jeho schopnostiach. Suma sumarum teda Saiga ovláda naozaj niekoľko schopných techník, či štýlov bojov. Tým, pre neho základným, je bojovanie pomocou Sharinganu, ktorý dokáže predvídať pohyby, samozrejme len do istej miery. Druhým je bojovanie v Sagemode, v ktorom sa Saiga stáva o čosi rýchlejším, no hlavne silnejším a napokon, tým posledným a zrejme najvýraznejším a najmocnejším je tzv. Kyūbimode, v ktorom sa Saiga stáva jedným z najrýchlejších, ak nie najrýchlejším ninjom vôbec. Dolu uvedené techniky, ktorých je naozaj len zopár, udávajú približnú predstavu o tom, čo Saiga na bojovom poli dokáže a čo naopak nie. Nutno dodať, že bojovanie v tým rozhodne nepatrí k Saigovím prednostiam, čo je tiež dôvod k tomu, že tento shonobi nikdy nedosiahol vyššej úrovne ako genin. Paradoxom však je, že drvivá väčšina vyššie postavených ninjov v Konohe pre neho nepredstavuje veľkú hrozbu, čo sa boja týka.
Techniky:
Tailed Beast Ball (-)
Tailed Beast Chakra Arms (-)
Sage Mode (-)
Frog Kata (-)
Illusion Technique: Copy Wheel Eye (-)
Demonic Illusion: Mirror Heaven and Earth Change (-)
Multiple Shadow Clone Technique (A)
Shadow Clone Technique (B)
Fire Release: Great Fire Annihilation (-)
Fire Release: Great Fireball Technique (C)
Summoning Technique (C)
General Skills (-)
Výbava:
Kunai
Shuriken
Kibaku Fuda
Jedna stará, používaním zničená katana

Minulosť
Návrat hore Goto down
 
SAIGA
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Text-rpg :: Charaktery/Postavy-
Prejdi na: