Text-rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  Latest imagesLatest images  HľadaťHľadať  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  
Prihlásenie
Užívateľ:
Heslo:
Prihlásiť automaticky pri ďalšej návšteve: 
:: Zabudli ste svoje heslo?
Posledná téma
» SAIGA
Tajné laboratórium EmptySt júl 11, 2012 1:08 am pre Admin

» Hinoyōna Shizuma
Tajné laboratórium EmptySt máj 30, 2012 11:06 am pre Admin

» Gōken
Tajné laboratórium EmptySt máj 30, 2012 11:04 am pre Gōken

» Knee
Tajné laboratórium EmptySt máj 30, 2012 10:31 am pre Admin

» Yōgan Bunshin Bakuha
Tajné laboratórium EmptySt máj 30, 2012 1:21 am pre Admin

» Yōgan Bunshin no Jutsu
Tajné laboratórium EmptySt máj 30, 2012 1:13 am pre Admin

» Yuki Issui
Tajné laboratórium EmptySo apríl 21, 2012 8:25 am pre Admin

» Kōri Bunshin no Jutsu
Tajné laboratórium EmptySo apríl 21, 2012 8:18 am pre Admin

» Kōri Shuriken
Tajné laboratórium EmptyŠt apríl 19, 2012 3:50 am pre Admin

Top posters
Admin
Tajné laboratórium I_vote_lcapTajné laboratórium I_voting_barTajné laboratórium I_vote_rcap 
Matt Silver
Tajné laboratórium I_vote_lcapTajné laboratórium I_voting_barTajné laboratórium I_vote_rcap 
NPC (pirate)
Tajné laboratórium I_vote_lcapTajné laboratórium I_voting_barTajné laboratórium I_vote_rcap 
Hakuba
Tajné laboratórium I_vote_lcapTajné laboratórium I_voting_barTajné laboratórium I_vote_rcap 
Keitaro
Tajné laboratórium I_vote_lcapTajné laboratórium I_voting_barTajné laboratórium I_vote_rcap 
Azuma
Tajné laboratórium I_vote_lcapTajné laboratórium I_voting_barTajné laboratórium I_vote_rcap 
Hyūga Takumi
Tajné laboratórium I_vote_lcapTajné laboratórium I_voting_barTajné laboratórium I_vote_rcap 
Kazuto
Tajné laboratórium I_vote_lcapTajné laboratórium I_voting_barTajné laboratórium I_vote_rcap 
Seiji
Tajné laboratórium I_vote_lcapTajné laboratórium I_voting_barTajné laboratórium I_vote_rcap 
Nobunaga
Tajné laboratórium I_vote_lcapTajné laboratórium I_voting_barTajné laboratórium I_vote_rcap 

 

 Tajné laboratórium

Goto down 
AutorSpráva
Kodama
Jōnin
Kodama


Počet príspevkov : 6
Join date : 04.02.2012

Info
Klan: -
Vek postavy: 41
Chakra indicator: 3/5

Tajné laboratórium Empty
OdoslaťPredmet: Tajné laboratórium   Tajné laboratórium EmptyNe február 05, 2012 6:51 am

Laboratórium je tajné preto, lebo o ňom vie len veľmi málo ľudí a to vrátane ninjov Oto. Jeho poloha je teda známa len ľuďom, ktorí o ňom vedia a to isté platí o vedomostiach o tom, čo všetko sa v laboratóriu nachádza a deje.

Zoznam osôb, ktoré o laboratóriu vedia:
Kodama
Otokage
* zoznam sa môže meniť


Laboratórium sa nachádza v podzemí a vedú do neho dva vchody, pre prípad, že by ľudia v laboratóriu potrebovali uniknúť a jeden z vchodov by už bol zaistený.

V tomto laboratóriu sa dejú zverstvá, aké si vie normálny ninja len ťažko predstaviť. Už aj tí ľudia, ktorí o ňom vedia sa mu radšej vyhýbajú. Výnimkou je Kodama, ktorý tu je schopný dokonca aj prespať.


* Unikátne telo *

V laboratóriu sa nachádza jedno veľmi, veľmi unikátne telo. Je to výtvor, ktorý započal Otokage ešte v čase, keď sa do tejto dediny dostal. Celé laboratórium bolo vlastne postavené len kvôli tomuto telu.
Momentálne na tomto tele pracuje sám Kodama a občas sa zastaví Otokage, aby si telo obzrel.
O tomto tele teda vie len sám Otokage a Kodama. Telo má na sebe zvláštnu pečať, vďaka ktorej nemôže opustiť laboratórium inak, než po vlastných. Táto pečať je poistka, ktorú si vytvoril sám Otokage, aby mu telo nemohlo byť odcudzené.

Informácie o tele
(môžu sa meniť)

Dokonalá svalová hmota
/vďaka nej je telo neobyčajne silné a tiež odolné/
Zvýšená regenerácia
/vďaka nej sa tomuto telu hoja rany tak rýchlo ako Kyuubiho jinchuurikimu/
Tri oči
/telo má možnosť mať tri oči, aj keď ešte telo nemá ani jedno/
Päť elementov
/telo disponuje všetkými piatimi základnými elementami/
Nosič kekkei genkai
/telo je vytvorené tak, aby v sebe nieslo silu všetkých známych kekkei genkai/
/niektoré kekkei genkai telo už v sebe má, iné sa doň ešte musia pridať/

zoznam kekkei genkai, ktoré telo už obsahuje:


Tajné laboratórium 70px-Nature_Icon_Wood.svg
Mokuton
Techniky, ktoré telo ovláda:
Mokuton Hijutsu: Jukai Kōtan

Tajné laboratórium 70px-Nature_Icon_Ice.svg
Hyōton
Techniky, ktoré telo ovláda:
Hyōton: Gyō no Jutsu

Tajné laboratórium 70px-Nature_Icon_Lava.svg
Yōton
Techniky, ktoré telo ovláda:
Yōton: Yōkai no Jutsu
Návrat hore Goto down
Kodama
Jōnin
Kodama


Počet príspevkov : 6
Join date : 04.02.2012

Info
Klan: -
Vek postavy: 41
Chakra indicator: 3/5

Tajné laboratórium Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tajné laboratórium   Tajné laboratórium EmptyŠt február 16, 2012 6:03 am

V miestnosti, jednej z najtajnejších miestností v celej Otogakure no Sato, prechádzal som sa okolo dvoch tiel. Tieto telá osvetľovalo svetlo z neónových lám, ktoré občas zablikalo. Toto blikanie ma už začínalo štvať, no dodávalo miestnosti istý image, preto som ho neopravoval.
Telá, ktoré boli v miestnosti vyzerali obe mŕtve. Rozdiel bol len v tom, že jedno bolo mŕtve už nenávratne, kým to druhé čakalo na život. Telo čakajúce na život bolo telo, na ktorom som dostal možnosť pracovať. Veľmi unikátne telo... telo tak unikátne, že unikátnejšie som doteraz nemal možnosť vidieť. A to som človek pracujúci v obore, v ktorom sa to telami len hemží. Doteraz som mal možnosť špárať sa už asi v tisícke rozličných tiel, niekto by povedal, že som chorý... ja o sebe tvrdím, že som génius.
Telo, ktoré sa mohlo pýšiť tým, že na ňom pracuje sám Kodama nemalo meno. No napriek tomu som ho volal masterpiece. Telo dokonca nemalo ani číselné označenie. Nič... a to bolo preto, že to telo v podstate neexistovalo. Okrem mňa o ňom vedel už len jeden človek, jeho budúci majiteľ a zároveň shinobi, ktorý mu vdýchne život.

Druhé telo nebolo tak až dokonalé, ako to, ktoré som nazýval masterpiece, no malo niečo, čo som veľmi potreboval. Bolo nosičom vzácnej vzorky kekkei genkai. Yōton, element lávy, ktorý vzniká kombináciou katonu a dotonu. Telo už bolo mŕtve avšak, práve tak mi vyhovovalo. Vôbec som nepotreboval živé telo, na to, čo som s ním mal v pláne urobiť, a čo už som mimochodom spravil včera, mi úplne postačilo mŕtve. Hlavné bolo to, že bolo použiteľné...

Už včera som z neho totiž získal vzorku yōtonu, ktorú som v noci zlúčil so svojim majstrovským dielom. Moje umelecké dielo sa tak stalo ešte viac úžasným ako bolo.

Avšak, objavil som problém. Tento problém som objavil už skôr, ešte v čase, keď som do tela dostal vôbec prvé kekkei genkai. A tým problémom je, že bude schopné použiť len jednu techniku od daného kekkei genkai. Tie zvyšné sa musí jeho majiteľ, Otokage, naučiť sám.
Myslím, že je čas oznámiť to môjmu majstrovi... môjmu vodcovi, vodcovi dediny a budúcemu vládcovi sveta. Zrejme nebude nadšený, myslím, že vôbec nebude nadšený. Ak by som mohol, najradšej by som poveril nejakého genina, aby mu povedal zlú správu, no nemôžem. Žiadny genin... vlastne nikto iní o tomto tele ani len netuší.

Zhlboka som sa nadýchol a potom vydýchol. Podišiel som ešte k svojmu dielu... dlaňou som po tele prešiel, otočil sa a rýchlo zamieril k dverám. Môj biely plášť vial po miestnosti za mnou.
Svetlá sa zhasli... zavládla tma a chlad... mňa už nebolo.


- presun -
Návrat hore Goto down
 
Tajné laboratórium
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Text-rpg :: Otogakure no Sato-
Prejdi na: