Text-rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  Latest imagesLatest images  HľadaťHľadať  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  
Prihlásenie
Užívateľ:
Heslo:
Prihlásiť automaticky pri ďalšej návšteve: 
:: Zabudli ste svoje heslo?
Posledná téma
» SAIGA
Okolie Otogakure no Sato - Stránka 2 EmptySt júl 11, 2012 1:08 am pre Admin

» Hinoyōna Shizuma
Okolie Otogakure no Sato - Stránka 2 EmptySt máj 30, 2012 11:06 am pre Admin

» Gōken
Okolie Otogakure no Sato - Stránka 2 EmptySt máj 30, 2012 11:04 am pre Gōken

» Knee
Okolie Otogakure no Sato - Stránka 2 EmptySt máj 30, 2012 10:31 am pre Admin

» Yōgan Bunshin Bakuha
Okolie Otogakure no Sato - Stránka 2 EmptySt máj 30, 2012 1:21 am pre Admin

» Yōgan Bunshin no Jutsu
Okolie Otogakure no Sato - Stránka 2 EmptySt máj 30, 2012 1:13 am pre Admin

» Yuki Issui
Okolie Otogakure no Sato - Stránka 2 EmptySo apríl 21, 2012 8:25 am pre Admin

» Kōri Bunshin no Jutsu
Okolie Otogakure no Sato - Stránka 2 EmptySo apríl 21, 2012 8:18 am pre Admin

» Kōri Shuriken
Okolie Otogakure no Sato - Stránka 2 EmptyŠt apríl 19, 2012 3:50 am pre Admin

Top posters
Admin
Okolie Otogakure no Sato - Stránka 2 I_vote_lcapOkolie Otogakure no Sato - Stránka 2 I_voting_barOkolie Otogakure no Sato - Stránka 2 I_vote_rcap 
Matt Silver
Okolie Otogakure no Sato - Stránka 2 I_vote_lcapOkolie Otogakure no Sato - Stránka 2 I_voting_barOkolie Otogakure no Sato - Stránka 2 I_vote_rcap 
NPC (pirate)
Okolie Otogakure no Sato - Stránka 2 I_vote_lcapOkolie Otogakure no Sato - Stránka 2 I_voting_barOkolie Otogakure no Sato - Stránka 2 I_vote_rcap 
Hakuba
Okolie Otogakure no Sato - Stránka 2 I_vote_lcapOkolie Otogakure no Sato - Stránka 2 I_voting_barOkolie Otogakure no Sato - Stránka 2 I_vote_rcap 
Keitaro
Okolie Otogakure no Sato - Stránka 2 I_vote_lcapOkolie Otogakure no Sato - Stránka 2 I_voting_barOkolie Otogakure no Sato - Stránka 2 I_vote_rcap 
Azuma
Okolie Otogakure no Sato - Stránka 2 I_vote_lcapOkolie Otogakure no Sato - Stránka 2 I_voting_barOkolie Otogakure no Sato - Stránka 2 I_vote_rcap 
Hyūga Takumi
Okolie Otogakure no Sato - Stránka 2 I_vote_lcapOkolie Otogakure no Sato - Stránka 2 I_voting_barOkolie Otogakure no Sato - Stránka 2 I_vote_rcap 
Kazuto
Okolie Otogakure no Sato - Stránka 2 I_vote_lcapOkolie Otogakure no Sato - Stránka 2 I_voting_barOkolie Otogakure no Sato - Stránka 2 I_vote_rcap 
Seiji
Okolie Otogakure no Sato - Stránka 2 I_vote_lcapOkolie Otogakure no Sato - Stránka 2 I_voting_barOkolie Otogakure no Sato - Stránka 2 I_vote_rcap 
Nobunaga
Okolie Otogakure no Sato - Stránka 2 I_vote_lcapOkolie Otogakure no Sato - Stránka 2 I_voting_barOkolie Otogakure no Sato - Stránka 2 I_vote_rcap 

 

 Okolie Otogakure no Sato

Goto down 
+3
Hyūga Takumi
Kazuto
Admin
7 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2
AutorSpráva
Admin
Zlý Admin
Admin


Počet príspevkov : 130
Join date : 01.11.2011

Okolie Otogakure no Sato - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Okolie Otogakure no Sato   Okolie Otogakure no Sato - Stránka 2 EmptySt február 22, 2012 5:23 am

First topic message reminder :

Okolie Otogakure no Sato je z časti zalesnené. Stromy v okolí dediny sú ako listnaté, tak aj ihličnaté. Samozrejme je tu aj množstvo kríkov, ale aj nebezpečných zvierať.
Ryžové polia sa rozprestierajú z opačnej strany ako les.
Návrat hore Goto down

AutorSpráva
Keitaro
Jōnin
Keitaro


Počet príspevkov : 11
Join date : 09.04.2012

Info
Klan: Kaguya
Vek postavy: 25
Chakra indicator: 4/5

Okolie Otogakure no Sato - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Okolie Otogakure no Sato   Okolie Otogakure no Sato - Stránka 2 EmptyŠt apríl 12, 2012 11:23 am

Vďaka dobrému výhľadu som pozoroval ako sa Azuma vyhol môjmu útoku. "Zaujímavé, je to tak ako som predpokladal. Stojím proti skúsenému ninjovi." Zároveň som sa pousmial, pretože to vypadalo, že Azuma naletel mojej lži. Nanešťastie som nemohol dlho stáť a len tak sledovať ako sa tam pobijú. Azuma na môj útok odpovedal útokom. Kunai letel vcelku rýchlo, ale spätný útok som v podstate očakával. Nebol som Jouninom len tak pre nič za nič. V takýchto situáciach som sa už niekoľko krát ocitol. Kunai som uhol do strany, preletel popri mne niekam ďaleko z miesta boja.

V zápätí však na mňa smeroval ďalší útok, no tentokrát z opačnej strany. Poriadne som sa pozrel a smerovalo na mňa niekoľko hadov vo väčšej rýchlosti. Ani chvíľu som neváhal a rozbehol som sa ďalej po konári pričom som už skladal pečate. Hadi mi boli značne v pätách a takto na stromoch som bol v nevýhode.

Značne som spomalil a vyskočil z korún stromov tak, aby ma videl aj Azuma aj Seiji. Vtedy ma hadi vo vzduchu chytili a omotali ma. No ja som sa už len pousmial pretože tých pár pečatí som už mal dávno poskladaných.

Kawarimi... Využil som skok vo vzduchu, aby som odpútal ich pozornosť. Momentálne som bol na zemi, na oboch som namieril svoje ruky a po oboch vystrelil 5 kostených projektilov. Ruky som sa snažil dať do najkomplikovanejšej polohy, aby som im sťažil uhýbanie. Stále som mal na sebe plášť aj kapucňu tak, aby zatiaľ nevedeli kto som.
Návrat hore Goto down
Azuma
Jōnin
Azuma


Počet príspevkov : 10
Join date : 12.02.2012

Info
Klan: -
Vek postavy: 32
Chakra indicator: 3.5/5

Okolie Otogakure no Sato - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Okolie Otogakure no Sato   Okolie Otogakure no Sato - Stránka 2 EmptyŠt apríl 12, 2012 11:38 am

Sakra!
Pomyslel som si potom, ako som pozoroval Keitara, ktorý sa mi vyparil z dohľadu a chvíľku po útoku Seijiho už bol na zemi. To už som vedel, že sa blíži jeho útok a preventívne poskladal pečate na techniku, ktorá sa dá čiastočne použiť aj ako obranná.

Bolo to tu, jeho útok. Nič nedržal v ruke, no zrazu na mňa vystrelil niečo, čo bolo menšie ako shuriken, no pravdepodobne rovnako nebezpečné. Nemal som ani tušenie o čo sa jedná, ale tento ninja vyzerá veľmi schopný.

Moja odpoveď na jeho úrok bola v podobe technik Fūton: Daitoppa. Technika, vďaka ktorej som vytvoril silný vietor smerujúci odomňa. To znamenalo, že kosti, ktoré na mňa leteli razom zmenili smer a vracali sa priamo na Keitara, ktorý ich ku mne vystrelil. Tým som jeho útok otočil proti nemu, ba čo viac, znásobil som jeho silu svojim fuutonom.
Môže sa samozrejme stať, že sa vyhne vlastným kostiam, no ešte stále je tu vzduch, ktorý je schopný jeho telo odhodiť aj niekoľko metrov ďalej.

Tak čo urobíš, neznámy ninja? Odraziť tento útok nie je až také jednoduché. Aj keď je to jednoduchá technika, pokrýva pomerne veľký priestor. V prípade, že neovládať ohnivú techniku sa tvoje možnosti veľmi zužujú... mal by som túto šancu využiť na útek, ale stále je tu ten druhý. Aj keď to nevyzeralo, že by napokon spolupracovali. Môže sa jednať o trik toho neznáme útočníka???
Návrat hore Goto down
Seiji
Chūnin
Seiji


Počet príspevkov : 9
Join date : 20.02.2012

Info
Klan: -
Vek postavy: 17
Chakra indicator: 2/5

Okolie Otogakure no Sato - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Okolie Otogakure no Sato   Okolie Otogakure no Sato - Stránka 2 EmptyŠt apríl 12, 2012 11:46 am

Už už som myslel, že som toho neznámeho ninju dostal, avšak, nepodarilo sa mi to. Použil techniku náhrady tela a moja technika lapila len kus dreva.
Prekliate kawarimi!
Sledoval som kde sa ten muž objaví, a dlho to netrvalo. Stál na zemi a na mňa leteli nejaké hlúposti, ktoré som poriadne v tme ani nevidel.

Hodil som asi šesť shurikenov naproti tým kostiam, ktoré po mne vystrelil Keitaro v nádeji, že sa zbrane navzájom stretnú a ja budem v bezpečí. Čiastočne sa to podarilo, nie všetky kosti sa mi však podarilo odraziť a tak som zacítil, že moje telo dostalo dva zásahy.

"Kso..."
Povedal som, keď som zacítil bolesť v ramene a stehne. Moja rýchlosť bola kvôli tomuto znížená a skladanie pečatí sa tiež spomalí.
Nejako musím na svoju stranu získať toho muža zo Suny, vyzerá mocne, mohol by toho neznámeho poraziť!


Pozrel som na Azumu, ktorý sa zjavne vyhol všetkým kostiam. Nie! On použil proti útok a všetky ich poslal späť na neznámeho útočníka!
Sakra je dobrý!
Keď som si uvedomil, že aj keby teraz prežijem, nemôžem sa vrátiť do Oto, pretože som zranený. Bolo by to príliš riskantné.
Návrat hore Goto down
Keitaro
Jōnin
Keitaro


Počet príspevkov : 11
Join date : 09.04.2012

Info
Klan: Kaguya
Vek postavy: 25
Chakra indicator: 4/5

Okolie Otogakure no Sato - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Okolie Otogakure no Sato   Okolie Otogakure no Sato - Stránka 2 EmptySo apríl 14, 2012 1:38 pm

Môj kostený útok na jednej strane uspel, no na druhej strane bol odrazený, ba čo viac, bol obrátený proti mne a smeroval na mňa ešte vo väčšej rýchlosti v kombinácii s veternou technikou. Vďaka dobrej pozornosti sa mi podarilo svojím vystreleným kostiam uhnúť, aj keď to bolo veľmi tesné. No vďaka úhybu kostiam som nemal dosť času na úhyb aj pred veterným útokom. Vietor do mňa narazil a odfúkol ma ďalej od miesta boja.

Po náraze vetra som sa pokúsil na boku rúk vysunúť pár kostí a zakliesniť ich do niektorých stromov blízko mňa. Čiastočne sa mi to aj podarilo, ale len na pár sekúnd potom sa kosti zlomili alebo vyšmykli a ja som znovu letel vo vetre. Môj let nakoniec zastavil strom do ktorého som narazil chrbtom. Chvíľu som sa tam zostal sedieť, ale potom som sa znovu postavil. Našťastie pre mňa, aj keby som si pri náraze zlomil kosti, mohol by som ich nahradiť vďaka môjmu kekkei genkai. Znovu som si vytvoril 2 dýky a pomaly sa vracal k miestu boja. Možno to mohlo vypadať, že ma dostali alebo, že som ušiel. Teraz keď som bol od nich ďalej mohol Ninja zo Suny zaútočiť aj na Seijiho alebo aspoň požadovať vysvetlenie. Ja som už bol skoro blízko miesta boja, no skryl som sa za strom. Čakal som, či sa znovu pustia do debaty, alebo sa pustia do seba,čo by v mojom prípade znamenalo ďalšiu dobrú šancu na útok alebo si ma všimnú a pôjdu zas po mne.
Návrat hore Goto down
Azuma
Jōnin
Azuma


Počet príspevkov : 10
Join date : 12.02.2012

Info
Klan: -
Vek postavy: 32
Chakra indicator: 3.5/5

Okolie Otogakure no Sato - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Okolie Otogakure no Sato   Okolie Otogakure no Sato - Stránka 2 EmptyNe apríl 15, 2012 3:17 am

Všimol som si, že náš špeh je zranený, no vôbec mi ho nebolo ľúto. Napokon, je to zradca vlastnej dediny a dosť možné, že zradil aj Sunu... týmto jeho činom.

Teraz ani neviem, na ktorej strane to chlapčisko je. Ale mám to zisťovať či nie?
Asi bude lepšie ak sa na to vykašlem.
V každom prípade, útočník je teraz mimo a jediný, kto by stojí v ceste je zranený ninja, ktorý podľa toho čo som videl, nie je veľmi schopný v boji.


Ideálna šanca na taktický ústup a následný útek späť do Suny.
Pozrel som sa na Seijiho.
"Je mi jedno, na ktorej si strane, ak mu budeš stáť v ceste, zabijem ťa."
Vytiahol som pre istotu ešte jeden kunai, až by sa niečo udialo a rýchlo som sa dal na ústup. Mal som zvitok, mal som informácie. Všetko, kvôli čomu som sem prišiel som teda mal a tak som mohol úspešne ukončiť misiu.
Návrat hore Goto down
Seiji
Chūnin
Seiji


Počet príspevkov : 9
Join date : 20.02.2012

Info
Klan: -
Vek postavy: 17
Chakra indicator: 2/5

Okolie Otogakure no Sato - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Okolie Otogakure no Sato   Okolie Otogakure no Sato - Stránka 2 EmptyNe apríl 15, 2012 3:22 am

Zranený som stál niekoľko metrov od Azumu, ninju zo Suny a pozeral smerom na neho.
"Ja som na tvojej strane... zastavovať ťa nebudem, ale teraz som prišiel o možnosť vrátiť sa do Oto. Ako špión som skončil. Pokúsim sa niekedy dostať do Suny."

Povedal som mu a potom len sledoval ak odchádza. Až teraz mi zaplo, že niekde tu stále ešte ten zabijak, ktorý ma sledoval.
Musím sa odtiaľto veľmi rýchlo dostať, pretože inak som nahratý!

So svojimi zraneniami som sa pomaly vybral preč z lesa, pričom som si dával naozaj veľký pozor na to, aby ma nenapadal ten útočník.
"Kso, kam pôjdem???"
Vôbec som nemal tušenia, kam sa teraz poberiem, no jedno bolo isté - do Oto na 100% nie. Musím si nájsť niečo iné, ale ako? Ninjovia Oto sú ma za chrbtom. Satoshi ma nenechá len tak žiť.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Okolie Otogakure no Sato - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Okolie Otogakure no Sato   Okolie Otogakure no Sato - Stránka 2 Empty

Návrat hore Goto down
 
Okolie Otogakure no Sato
Návrat hore 
Strana 2 z 2Choď na stránku : Previous  1, 2

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Text-rpg :: Otogakure no Sato-
Prejdi na: